Феноменално вече уз "Женске разговоре"
Представа„Женски разговори“ која никога на оставља равнодушним одиграна је синоћ на љубовијској сцени публику је забавила и насмејала до суза.. Улоге су поделили наши познати српски глумци Светлана Бојковић, Весна Чипчић и Милан Цаци Михаиловић.

У питању је урнебесна комедија која редовно пуни дворане и успешно забавља публику. Уз антологијске реченице Душка Радовића, мушке разговоре, женске разговоре, шармантан и, на да све, забаван игроказ троје наших врхунских глумаца доводи до тога да публика увек насмејана напусти салу…

Објављено: 06.12.2019. - 16:22:26
Стручни надзор у библиотеци
Сагласно програму рада Библиотеке шабачке за 2019. годину, а на основу чланова 22. и 25. Закона о библиотечко-информационој делатности (Службени гласник Републике Србије, бр.52/11) и у складу са Упуством о начину вршења надзора над стручним радом у библиотекама (Службени гласник Републике Србије, бр. 7/13) овлашћени библиотекар Матичне службе Библиотеке шабачке Небојша Цвејић, 28. новембра 2019 год. извршио је надзор над стручним радом у библиотеци „Милован Глишић“ у Љубовији.

Објављено: 29.11.2019. - 12:01:09
Прикажи страну:       >>