Истеривање ђавола из директора маркетинга
Представа "Истеривање ђавола из директора маркетинга'' писца Божидара Kнежевића у режији Срђана Ивановића синоћ је премијерно изведена пред љубовијском публиком. Представа је комедија апсурда, са црно-хуморском нотом и тарантиновском естетиком, а радња представе креће убиством! У овој представи играли су Јелица Kовачевић, Срђан Ивановић,Саша Јоксимовић Неколико тајанствених смртних случајева у једном малом месту у Србији сплетом чудних околности постају прави полицијски случај иако су жртве "убистава" - два пса и један папагај.и заправо, за једног од убијених паса нема доказа да је икад физички постојао. Али постоји снимак његовог убиства. Kомпликовано... Место злочина: локална маркетиншка агенција.У даљем току заплета публика је могла да ужива...

Објављено: 29.11.2017. - 17:35:26
Промоција романа „Соколски кор(иј)ени“
Љубитељи књиге синоћ су имали прилику да присуствују промоцији новог романа „Соколски кор(иј)ени“ завичајног писца Драгољуба Пановића-Пркета.О роману је веома надахнуто говорио проф.Сретен Цветојевић Цвеле,стручни сарадник на књизи. „Ово је роман који говори о љубави,а није љубавни, говори о босанском рату а није ратни, говори о недаћама и подељености народа који је некада био један, а није социолошки“-рекао је између осталог проф. Цветојевић топло препоручивши роман будућим читаоцима. У веома емотивном обраћању публици, аутор је нагласио да је књигу посветио свом драгом , преминулом , пријатељу Мухамеду „Мушану“ Рустанбеговићу“.Велики путник, мондијалиста, грађанин света г. Пановић је у свом обраћању присутнима,рекао да и поред свега што се догодило на овим просторима и даље верује у идеју зближавања људи ма које вере и нације они били, а да верска и национална разноликост дају само богаство и слободу како умну тако и духовну.У дискусији која је уследила било је приче и о вери, Богу, историји, љубави мржњи...Роман „Соколски кор(иј)ени“ можете наћи у нашој библиотеци или слободној продаји.

Објављено: 28.11.2017. - 19:30:00
Прикажи страну:   <<        >>