Након двогодишње паузе изазване неповољном епидемиолошком ситуацијом, у Библиотеци шабачкој 13.априла 2022 године одржан је програм сталног стручног усавршавања у библиотечко-информационој делатности.
„Иновативне комуникационе вештине и мотивисање запослених у остваривању својих циљева“ назив је стручног акредитованог семинара, који је одржала Милица Поповић из Библиотеке Матице српске. Присутним библиотекарима јавних библиотека Мачванског округа говорила је на тему комуникације, мотивације и остваривања датих циљева.
Овом стручном семинару присуствовали су књижничар Гордана Спасојевић и библиотекар Стојан Ивановић испред Библиотеке „Милован Глишић“ из Љубовије.
Овај семинар представља почетак овогодишње едукативне праксе библиотекара нашег Округа.

Објављено: 18.04.2022. - 09:25:50

Књига месеца - јун