Вече књиге
Тродневни семинар у Врујцима који је окупио библиотекаре чланице мреже Библиотеке нашег окружења,са темом о облицима и методама дигиталне комуникације са корисницима искоришћен је и за промоцију најновије књиге завичајног аутора Владе Гошњића. У предивном амбијенту планинарског дома“Чика Душко Јовановић“, на Рајцу представљена је монографија „Олтар Светог Георгија при реци Љигу“ ( историја манастира Боговађе од краја 15. века до 1791. године. О књизи је поред модератора Мирка Марковића, веома надахнуто говорио сам аутор,истакавши значај монографије јер се о манастиру Боговађа до сада, релативно , мало знало.Сви присутни библиотекари , лично од Владе,добили су по један примерак монографије, уз жељу да се ускоро видимо у својим библиотекама на промоцији.

Објављено: 08.06.2021. - 14:49:59

Књига месеца - јун