Вредан јубилеј љубовијске цркве
Поводом 80. година од освећења храма у Љубовији Црквена општина Љубовија у сарадњи са библиотеком „Милован Глишић“ у недељу 20. септембра, одржана је промоција монографије ХРАМ ПРЕОБРАЖЕЊА ГОСПОДЊЕГ У ЉУБОВИЈИ (1940-2020).У уводној речи, присутнима се најпре обратила директорка библиотеке Маријана Петаковић, која је истакла да се сарадња црквене општине, библиотеке и нашег уваженог суграђанина Милана из године у годину успешно наставља. Поред аутора монографије Милана С. Младеновића, о књизи су говорили директор Патријаршијске управне канцеларије протојереј - ставрофор Стојадин Павловић, професор Милојко Ивановић, професор др Милан Р. Пантић и старешина цркве протојереј Анђелко Ковачевић. У програму је наступила и женска певачка група из Љубовије.

Објављено: 22.09.2020. - 23:12:46

Књига месеца - септембар