Стиже нова опрема за библиотеку
Решењем о додели средстава за финансирање или суфинансирање пројеката у области библиотечко-информационе делатности у 2020. год. Министарство културе и информисања Р. Србије определило је средтва у износу од 500.000 динара библиотеци „Милован Глишић“ у Љубовији за пројекат *Набавка опреме за унапређење делатности након увођења нове библиотечко-информационе платформе БИСИС 5*.Пројекат предвиђа набавку рачунарске опреме на којој ће бити инсталиран програм БИСИС а која ће истовремено омогућити покретање нових услуга за младе у виду библиотечко-информационих радионица као и нових , квалитетних програма за остале кориснике библиотечких услуга.Овим путем, срдачно се захваљујемо Министарству културе и информисања Р. Србије на одобреним средствима за пројекат.

Објављено: 28.05.2020. - 03:23:50

Књига месеца - септембар