„Женидба и удадба“ на десетом Фестивалу комедије
АП „Александар Јоковић“ са представом „Женидба и удадба“ на десетом Фестивалу комедије „Јован Кнежевић-Цаца“ у Новом Бечеју

АП „Александар Јоковић“, које ради у оквиру Библиотеке „Милован Глишић“ Љубовија, наступиће 17.10.2018. године на десетом Фестивалу комедије „Јован Кнежевић-Цаца“ у Новом Бечеју са представом „Женидба и удадба“ Јована Стерије Поповића, у режији Боривоја Божанића. У конкуренцији од 15 пријављених, позоришна представа „Женидба и удадба“ љубовијских аматера уврштена је у такмичарски програм од 5 одабраних представа, искључиво комедија, које ће бити представљене на овогодишњем фестивалу који траје од 15.10.-20.10.. Поред АП „Александар Јоковић“, ове године учествују позоришта из Алексинца, Петровца на Млави, Београда и Обреновца, а на завршној вечери, у част награђених, ван конкуренције, АП Нови Бечеј НБ Театар извешће премијерно представу „Сокаком кроз душу банатску“.

Објављено: 10.10.2018. - 17:57:49

Књига месеца - октобар