Спектакуларни концерт Биљане Крстић
Да се млади и те како интересују за своје корене, ноте које су се некад певале и квалитет, сведочи наступ Биље Kрстић и "Бистрика" у Љубовији на Духовним свечаностима Азбуковице на спектакуларном концерту који је одржан 14. септембра. Музика коју изводи Бистрик је спој традиционалне етно музике, а репертоар песама и етно ритмова са елементима импровизације и модерног музичког приступа.
- “Публика је заиста била сјајна, певали су са нама све песме које знају, наравно, чак смо их на крају покушали нешто ново да научимо,”, изјавила је Биљана по завршеном концерту.”Пре свега желим да кажем да сам одушевљена да један овако мали градић какав је Љубовија има овакву манифестацију са програмским садржајем којим се не би постидели и далеко већи градови у Србији. И организатори и град имају апсолутно сву моју подршку, зато што у овим тешким временима настоје да одрже ову духовну манифестацију на веома високом нивоу.”

Објављено: 17.09.2018. - 19:26:23

Књига месеца - септембар