Библиотека прославила 77-ми рођендан
Библиотека *Милован Глишић* из Љубовије,јуче, седмог новембра, свечано је обележила свој седамдесет и седми рођендан.Уз пригодан културно-уметнички програм чланова КУД-а *Азбуковица*и монодраму о лику и делу славног писца ,коју је извео глумац аматерског позоришта Мирослав Младеновић, представнике локалне самоуправе, директоре јавних предузећа и установа, колеге библиотекаре и остале присутне госте поздравила је директорка библиотеке Маријана Петаковић.
Библиотека је и ове године, као и свих претходних, успешно обављала своју делатност.Била је место окупљања љубитеља књиге, стваралаца, књижевника, уметника, учесника концерата и других едукативних програма.Са поносом можемо рећи да Библиотека из године у годину има све већи број читалаца и богатији књижни фонд, али и сарадника који својим знањем и трудом помажу да Библиотека ради квалитетније и боље, истакла је поред осталог, директорка Петаковић.

Објављено: 08.11.2016. - 21:51:00

Књига месеца - мај