Пригодне награде за најактивније читаоце
Изложба нових наслова књига, награђивање најактивнијих читалаца у 2023. год. и презентација активности које је Библиотека „Милован Глишић“ у овој години спровела били су догађаји који су обележили данашњи дан у овој културно- едукативној установи. Већ по традицији, уз скромну свечаност, Библиотека “Милован Глишић” из Љубовије на крају сваке календарске године проглашава своје најбоље и најверније читаоце. Тако је било и данас,27. децембра, када су епитет најбољих читалаца у 2023. годину понели :

Викторија Лазић /млађи узраст /
Анастасија Јевтић /средњи узраст/
Kатарина Алексић /старији узраст/
Јелена Живановић /одрасли/

Награђеним читаоцима, директорка Библиотеке Маријана Петаковић, уручила је дипломе,поклон књиге, а награђени ће имати бесплатну чланарину за наредну календарску годину. Једна од награђених је Катарина Алексић која нам је рекла да јој ласка ова наград а посебно када зна да библиотека има много активних читалаца. Истиче да љубав према писаној ријечи потиче још из детињства односно основне и средње школе.

Објављено: 28.12.2023. - 00:27:11

Књига месеца - јануар