Писање научних и стручних радова
Редакција Читалишта, научног часописа за теорију и праксу библиотекарства, била је 12. јуна гост Библиотеке шабачке. Стручном акредитованом семинару под називом Писање научних и стручних радова присуствовале су колеге библиотекари са подручја Мачванског округа.
Проф. др Гордана Стокић Симончић, главни уредник, проф. Горан Траиловић, одговорни уредник, др Драгана Сабовљев и др Бранка Драгосавац, чланови редакције, током излагања говорили су о начину, припреми и процесу стварања стручних и научних радова.
Динамично, практично и информативно предавање даје методологију и смернице, те мотивационо и подстицајно делује на све оне који се баве и који ће се бавити истраживањем и публиковањем резултата свог рада.

Објављено: 14.06.2019. - 09:00:12
Успешна сарадња