Какву библиотеку желимо
Стручни акредитовани семинар под називом „Иновације у библиотекарству – какву библиотеку желимо“, одржан је у Библиотеци шабачкој 13. маја 2019. године.
Беба Станковић овим наставља и проширује прошлогодишњи успешан семинар (реализован са Даниелом Скоковић), који су библиотекари Мачванског округа имали прилику да послушају.
Семинар је био подељен на два сегмента: у првом је било говора о добрим примерима међународне праксе, да би у другом делу присутни учествовали у радионици.
Други овогодишњи, а први акредитовани семинар за библиотекаре Мачванског округа наставак је сталног стручног усавршавања у библиотечко-информационој делатности.Семинару из Библиотеке „Милован Глишић“ присуствовали су књижничарке Гордана Спасојевић и Јасмина Јефтенић.

Објављено: 15.05.2019. - 07:02:25
Ускоро: Премијера позоришне представе "Херој нације"
Ускоро: Премијера позоришне представе "Херој нације" аматерског позоришта "Александар Јоковић".

Објављено: 15.05.2019. - 06:58:54

Књига месеца - април