Промоција романа "Живот је река"
Велики хол скупштинске сале био је премали да синоћ прими све заинтересоване посетиоце који су желели да присуствују промоцији романа, првенца, ауторке Милунке Поповић рођене у Љубовији а која живи и ради у Београду.Организатор промоције била је библиотека *Милован Глишић* из Љубовије. Рођаци, пријатељи, познаници,љубитељи писане речи дошли су да виде и чују своју Милунку али и покажу своју хуманост јер је сав приход од продатих књига, по симболичној цени, употребљен за куповину новогодишњих пакетића за децу са посебним потребама.Пуно емоција, успомена али и суза које се нису могле сакрити и контролисати било је синоћ на промоцији када су евоциране успомене на прошле дане, безбрижно детињство и сам живот, који као што Милунка каже,протиче као река.О књизи је веома надахнуто говорио и рецезент проф. књижевности Александар Реновчевић.

Објављено: 24.12.2018. - 00:10:58

Књига месеца - октобар