„Ноћ књиге“ у библиотеци „Милован Глишић“
„Ноћ књиге“ је манифестација која се од 2009. године одржава у Београду, Србији и региону и у којој , сем издавачке куће „Лагуна“, учествују и бројне библиотеке у Србији са посебним програмима. Број посетилаца „Ноћи књиге“ расте из године у годину а сама манифестација се шири и представља прилику која се не пропушта да се по повољним ценама купе нови наслови, упозна књижевна продукција, дружи са писцима...Библиотека „Милован Глишић“ из Љубовије је у „Ноћи књиге“ 2018. организовала низ активности:током целог дана бесплатно је учлањавала добровољне даваоце крви, инвалиде и особе са посебним потребама, организована је посета предшколаца библиотеци, и приређена је изложба најчитанијих Лагуниних књига.

Објављено: 09.06.2018. - 20:53:52

Књига месеца - септембар