Представа„Љубав и музика“
За ученике нижих разреда ОШ „Петар Враголић“ из Љубовије глумци шабачког позоришта,Бора Божанић, Слађана Пејичић, Јована Пантић и Ђорђе Дамљановић извели су данас представу, по тексту, Саре Пагани „Љубав и музика“. Интерактивна представа, едукативног карактера , у организацији библиотеке „Милован Глишић“ пружила је ученицима право уживање у раскошној музичко –сценској кореографији.

Објављено: 16.05.2018. - 17:46:00
Мостови сарадње
На недавно одржаној културно-забавној манифестацији „Гастрофест“ Љубовија 2018. учествовали су бројне такмичарске екипе али и гости из многих делова Србије који су имали прилику да уживају у гастрономским специјалитетима Љубовије и другим лепотама које она нуди. Међу њима , посебно драги гости, биле су наше колеге библиотекари из Новог Пазара и Малог Зворника. Посета и отворени разговори са г. Елијасом Реброњом, директором библиотеке „Доситеј Обрадовић“ из Новог Пазара и Славојком Спасеновић из библиотеке „17. Септембар“ из Малог Зворника отвориле су много прилика за сарадњу и већ родиле неке нове идеје за заједничке пројекте и културне програме.Важно је да константо ширимо свој круг корисника и садржај и услуге које им нудимо те је тако могућност размене идеја и пројеката дочекана позитивно са свих страна.

Објављено: 16.05.2018. - 17:41:55

Књига месеца - септембар