Истеривање ђавола из директора маркетинга
Представа "Истеривање ђавола из директора маркетинга'' писца Божидара Kнежевића у режији Срђана Ивановића синоћ је премијерно изведена пред љубовијском публиком. Представа је комедија апсурда, са црно-хуморском нотом и тарантиновском естетиком, а радња представе креће убиством! У овој представи играли су Јелица Kовачевић, Срђан Ивановић,Саша Јоксимовић Неколико тајанствених смртних случајева у једном малом месту у Србији сплетом чудних околности постају прави полицијски случај иако су жртве "убистава" - два пса и један папагај.и заправо, за једног од убијених паса нема доказа да је икад физички постојао. Али постоји снимак његовог убиства. Kомпликовано... Место злочина: локална маркетиншка агенција.У даљем току заплета публика је могла да ужива...

Објављено: 29.11.2017. - 17:35:26

Књига месеца - новембар