Toпли пријем у Малом Зворнику
Глумци Аматерског позоришта „Александар Јоковић“ топло су синоћ примљени са својом представом Свастике“ код зворничке публике. Представу је режирао Боривоје Божанић, а маестралну глумачку ролу одиграли су :Маријана Петаковић као мама-кева Оливера,Мирослав Младеновоћ као тата Димитрије,Александра Илић-срећно удата ћерка Лазарела,Александар Реновчевић као срећно удат зет, Јелена Јовановић-замало удата ћерка (свастика),Милица Стефановић као ускоро удата ћерка (свастика), Зора Васиљевић као госпођа Петровић и Југослав Тријић као господин Петровић.Да глумачка екипа ради експресно и са великим ентузијазмом и еланом говори и чињеница да већ у суботу љубовијани који нису имали прилике да погледају представу могу то учинити у Љубовији.Представа је у 20 часова у сали биоскопа. Улаз слободан..

Објављено: 13.04.2017. - 16:47:19

Књига месеца - октобар